Про виробника

Головна / Про виробника

Чеська компанія «Преціоса-Люстри А.О.» («Preciosa-Lustry, as») - світовий виробник гранованого кришталю найвищої якості з усталеними традиціями та столітньою історією. Основною спеціалізацією компанії є виготовлення каменів для біжутерії найвищої якості у всьому розмаїтті розмірів, форм та відтінків  кольору. Головний офіс компанії знаходиться в м. Яблонець-на-Нісі (Північна Чехія).

Завод з виробництва класичних чеських кришталевих люстр з підвісками і декоративних світильників у сучасному стилі розташований у  м. Каменіцкий Шенов та на сьогодні налічує більше 200 співробітників і майстрів. При виготовленні світильників використовуються тільки високоякісні матеріали: бронза, латунь, золото (24 карата) і інші. Виробничий процес досить трудомісткий і різносторонній, оскільки вимагає участі більше двадцяти ремісничих навичок і методик: шліфування і ограновування, нанесення люстрового шару, декоративний живопис, піскоструменева обробка поверхні, свердління призменних отворів, моделі для лиття, обробка скла в конвеєрній печі, відпалювання, травлення металів, шліфування, патинування, монтаж і т.д.

Традиція виробництва люстр зародилася в цих краях ще в 1724 році. У селі Прахне, недалеко від Каменіцького Шенов, було запущено перше підприємство з виготовлення люстр. Слідом за ним почали з'являтися невеликі цехи і майстерні. Завдяки чистоті видувного кришталю і високій майстерності місцевих умільців люстри набували прекрасні форми, заавдяки чому незабаром заслужили неймовірну популярність серед чеської аристократії, а до середини 18-го століття змогли підкорити всю Європу. Чеські кришталеві люстри стали символом багатства, шляхетності, витонченого смаку і любові до мистецтва. Незабаром їх можна було побачити в королівських палацах і дворах всієї європейської знаті:

  • Версальський палац;
  • брюссельський палац герцогині Марії Єлизавети;
  • палац Фонтенбло короля Людовика XV;
  • палаци імператриці Марії Терези;
  • палац Єлизавети;
  • палаци Празького Кремля.

Незабаром світло чеських люстр засяяло у більш ніж 80 країнах світу. Люстри «PRECIOSA» стали невід'ємною частиною інтер'єрів:

  • Королівської Опери в Римі;
  • Міланської опери "Ла Скала";
  • готелю президентів «Waldorf» у Нью-Йорку.

Сьогодні сучасні світильники «Preciosa» гармонійно об'єднують в собі столітні традиції і високі технології.

Люстра Прециоса Стеклодел компании Прециоса Прециоса сегодня

Досконала ручна робота та майстерність склоробів компанії «Preciosa-Lustry, as» зробили можливим виготовлення величезної кількості різних варіантів і форм світильників, кожен з яких, безсумнівно, є витвором мистецтва. Компанія не зупиняється на досягнутих результатах і постійно працює над вдосконаленням технологій ограновування і шліфовки, що ще більше підкреслює оптичні властивості кришталю: характерні райдужні відблиски і яскравий блиск в променях світла.

Люстра Прециоса в интерьереЯк правило всі грандіозні освітлювальні проекти створюються в тісній співпраці між дизайнерами Preciosa та архітекторами, яким надається можливість стати учасником виробництва і стежити за процесом народження спроектованого світильника. Таким чином виробник намагається бути якомога ближче до замовника для більш точного втілення всіх його ідей. Майстерність і багаторічний досвід співробітників компанії «Preciosa-Lustry, as» вже давно використовується відомими архітектором або дизайнерами, для яких на першому місці стоїть якісне і оригінальне освітлення інтер'єру.

preciosa.com
 
Офіційний імпортер «Preciosa - Lustry a.s.» в Україні. Високоякісні чешські хрустальні люстри та світильники.
Адреса: вул. Котельникова, 87, Київ, 03179, Україна
Контактні телефони: (044) 222-6768, (050) 167-0209, E-mail: preciosa@i.ua