Preciosa - чешські кришталеві люстри, світильники, дзеркала та годинники.

Головна
люстры и светильники в виде свечек

Компанія «Преціоса» - офіційний імпортер в Україні продукції найбільшого чеського виробника кришталевих виробів компанії зі світовим ім'ям «Preciosa - Lustry as». Майже трьохсотрічна історія і неповторні традиції виробництва, унікальний кришталь і якісні матеріали зробили компанію одним з найбільш просунутих виробників класичних та сучасних світильників.

Пропонуємо Вам ознайомитися з широким асортиментом нашого магазину, підібрати і купити:

  • чеські кришталеві люстри;
  • сучасні або класичні світильники;
  • бра;
  • дзеркала;
  • настінні годинники;

Вся розміщена на сайті продукція відповідає світовим стандартам і сертифікована для продажу на території України, про що свідчать сертифікати відповідності, що додаються разом з кожним виробом. Ми є офіційними представниками компанії «Preciosa-Lustry as» вже більше 10 років і гарантуємо, що кожна куплена Вами кришталева люстра, світильник чи будь-який інше виріб виготовлено в Чехії і він є оригіналом.

Чеські люстри «Preciosa» можуть декоруватися декількома типами кришталевих підвісок: як у сучасному стилі машинного огранювання та шліфування, так і підвісками «TRADITIONIONAL», виконаними в історичному стилі. При виготовленні основ для всіх виробів використовуються тільки високоякісні матеріали: латунь, нікель, бронза або навіть дорогоцінні метали, наприклад, золото 24 карати.

Сьогодні кожна люстра або світильник, створений компанією «Прециоса», поєднує в гармонії столітні традиції скловиробництва і сучасні технології. Власна дизайн-студія в Чехії щороку радує новинками і доповнює лінійку продукції відповідно до світових тенденцій. Величезний асортимент серійних моделей нашого магазину може вирішити будь-яку проблему з освітленням житлових приміщень. Якщо ж Ви потребуєте індивідуальне рішення для величезного залу, театру або готелю - ми так само зможемо прийти Вам на допомогу. Проконсультуємо, узгодимо деталі проекту і проконтролюємо його реалізацію.

Будь-які вироби, чи то бронзові люстри, чи покриті позолотою, особливо, шедеври з великою кількістю дрібних кришталевих підвісок, з часом забруднюються і втрачають свій зовнішній вигляд. Справитися з проблемою Вам допоможуть спеціальні засоби Preciosa. Наші фахівці нададуть Вам детальну інформацію щодо використання даних коштів та догляду за придбаним виробом або виїдуть на місце установки для виконання робіт з очищення. При правильному догляді люстри Прециоса будуть радувати Ваш погляд довгі роки, даруючи неповторний блиск і красу.

Використовуючи накопичений за довгі роки роботи досвід, ми з радістю відповімо на будь-яке Ваше запитання та надамо допомогу в підборі кришталевої люстри, світильника або бра. При необхідності, наші співробітники виїдуть на об'єкт і виконають збір та установку виробу.

Для оформлення замовлення Вам потрібно зв'язатися з нами за телефонами, розміщених в розділі контакти, і повідомити номер моделі, що сподобалася.

Preciosa — Ваш блискучий вибір! 

 
Офіційний імпортер «Preciosa - Lustry a.s.» в Україні. Високоякісні чешські хрустальні люстри та світильники.
Адреса: вул. Котельникова, 87, Київ, 03179, Україна
Контактні телефони: (044) 222-6768, (050) 167-0209, E-mail: preciosa@i.ua